WhatsApp

Hizmetlerimiz

sam-patient-services-estetik-uygulamalar

Estetik Uygulamalar

Yaptırmak istediğiniz estetik operasyonlar hakkında sizleri ücretsiz bilgilendiriyoruz ve tercih ettiğiniz sağlık merkezinde süreci organize ediyoruz.
sam-patient-services-klinik-hizmetler

Klinik Hizmetleri

Tedavi sürecinizin nasıl işleyeceği ile ilgili sizleri ücretsiz olarak bilgilendiriyoruz ve tercih ettiğiniz sağlık merkezinde tedavi sürecini organize ediyoruz.
sam patient services | göz sağlığı ve hastalıkları

Göz Sağlığı ve Hastalıkları

Göz hastalıklarında da en önemli etken erken teşhistir. Bu nedenle herhangi bir rahatsızlık göz ardı edilmemeli ve periyodik olarak göz kontrolleri yaptırılmalıdır.
sam-patient-services-dis-tedavileri

Diş Tedavileri

Diş Hastalıkları, Protez, İmplant, Dolgu gibi diş tedavilerinizi gönül rahatlığı ile yaptırabilmeniz için sizleri işlerinde uzman hekimlerimize yönlendiriyoruz.
sam-patient-services-dis-tedavileri

Check Up

Erken teşhis başarılı bir tedavinin en önemli unsurudur. Tercih ettiğiniz sağlık kuruluşunda tahlil ve tetkikleriniz ile ilgili süreci organize ediyoruz.
sam patient services | obezite cerrahisi

Obezite Cerrahisi

Beden kitle endeksi yüksek olan ve hastalıklara neden olan kilolara sahip olan kişilere obezite cerrahisi uygulanabilmektedir. Amaç kişinin normal kilolara dönmesini sağlayabilmektir.
sam patient services | Nüks Kanser Cerrahisi

Nüks Kanser Cerrahi

Kalın Bağırsak kanserlerinde genel prensip total mezokolik eksizyon denilen çevre lenf bezleri (bezeler) ile birlikte sağlam dokuların çıkartılıp hastalıksız bir dokunun bırakılması ve mümkünse kalan bağırsakların uç uca birleştirilmesidir.

Hasta Yorumları

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin!

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Danışmanlarımız sorularınızı memnuniyetle yanıtlayacaklar.